כל אחד ואחת מאיתנו ניחן בכישרון כזה או אחר, ישנם אנשים המצטיינים באופן החשיבה המקורית, ישנם אנשים המתמחים בביצוע רעיון מקורי, וישנם אנשים שכישרונם נמדד ביכולת לשלב בין מספר קצוות לכדי יצירת משהו שלם ומושלם. במידה וגם לכם יש רעיון מקורי למטרות פיתוח אפליקציות חדשניות ומקוריות, אך אין בידיכם את הידע הטכני והמקצועי לפיתוחה, זה הזמן לקרוא את המדריך הבא העוסק בשאלה: כיצד יש לבחור מעצב לאפליקציה אותה הגיתם במוחכם.

שלב ראשון- סקר שוק

כיום, עומדות לרשותכם חברות אינטרנט רבות, העוסקות בתחומי עיצוב אפליקציות לאינטרנט או למכשירי הסמארטפון. חברות אלו מתמחות בצד היצירתי של עיצוב האפליקציה. כל שתדרשו לעשות בשלב הראשוני, הוא לבחון את היכולות המקצועיות של מספר חברות עימן אתם מעוניינים לעבוד על עיצוב האפליקציה. הכינו רשימה של מספר חברות מובילות בתחום, ערכו איתם שיחות טלפון ראשוניות, או לחילופין, החליפו עימן תכתובות מייל. בשלב זה לא מומלץ לחשוף את רעיון האפליקציה, אלא רק לקבל מאותן חברות מידע ראשוני אודות עבודות שהן ביצעו בעבר בתחום, ואודות תעריפים ושיטות עבודה.

שלב שני- קיום פגישות אישיות

לאחר שסיננתם מהרשימה הראשונית של החברות העוסקות בתחום עיצוב אפליקציות, את הטובות והמובחרות ביותר עבורכם, זה הזמן לקיים עם 2- 3 חברות, פגישות אישיות. במהלך הפגישות דרשו מכל אחת ואחת מהחברות להתחייב בפניכם לחתימה על מסמך סודיות, הגדירו את אופי האפליקציה אותה אתם מתכננים לעצב, ובקשו מהחברה הצעות מחיר מפורטות והגדרת לוחות זמנים מדויקת.

שלב שלישי- תחילת עבודה

לאחר שהחלטתם בנוגע לזהות החברה שתעצב עבורכם את האפליקציה, הקפידו להעביר לבעלי המקצוע מטעמה את כל החזון השיווקי והעסקי שלכם בנוגע לאפליקציה. כאן המקום לחתום על הסכם התקשרות מחייב ביניכם לבין החברה שבחרתם.

עיצוב אפליקציות הינו הליך מורכב המתמשך בהתאם להשקעה המקצועית המופנית להליך, ובהתאם לצרכי הפיתוח, התכנות והעיצוב. במהלך העבודה על עיצוב האפליקציה, הקפידו להפגין מעורבות גבוהה בכל ההחלטות הקשורות לפיתוח האפליקציה. הקפידו לשמור על קשר יומיומי עם מעצבי האפליקציה, העלו יחד איתם רעיונות, הקשיבו לדעתם המקצועית בכל נושא ובכל תחום, ובסופו של דבר, הרשו לעצמכם לקבל את ההחלטה הסופית בכוחות עצמכם, בסופו של דבר, אתם בעלי המאה- ולכן אתם רשאים להיות גם בעלי הדעה.

מידע מקצועי בנושא זה תוכלו למצוא באתר https://www.blanko.co.il/

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *