יש לכם רעיון מבריק לפיתוח אפליקציה? רוצים לפתח אפליקציה פרסומית-שיווקית לקידום בית העסק? מחפשים אחר שירותי פיתוח ובנייה של אפליקציות? הגעתם למקום הנכון!

אחד הדברים הראשונים שיש לבצע לפני שמתחילים לבנות אפליקציה הוא האפיון. בכדי להפוך את הרעיון שלכם לאפליקציה נוחה וידידותית למשתמש יש לבצע אפיון מסודר אשר יכלול את כל המידע הנדרש ויהווה מורה דרך בשלבי ההקמה של האפליקציה והפיתוח שלה.

אפיון אפליקציות- מה זה בכלל?

בדומה לתהליך אפיון אתרים, גם הליכי הפיתוח, הבנייה והעיצוב של אפליקציות מבוסס על הליך מקצועי המכונה: אפיון אפליקציות. באמצעות הליך זה מגבשים את הרעיון הקיים לפיתוח האפליקציה, והופכים אותו מרעיון התחלתי לרעיון-רב שכבתי, המכיל בתוכו את כל ההיבטים הנלווים לצורך פיתוח האפליקציה.

פעולת האפיון מאפשרת למקד את תיאור היישום והגדרתו, ואף מסייעת לגבש את אופי האפליקציה וצביונה. תהליך האפיון נועד אומנם לטובתם של אנשי הפיתוח, אך מלכתחילה הוא מתמקד בחוויית השימוש באפליקציה על ידי הצרכן הסופי.

בין יתר הדגשים הנלווים להליך אפיון האפליקציות תמצאו:

לצורך קיומו של הליך האפיון, נעזרים בכל מחלקות השירות המקצועיות, החל ממחלקת האינטרנט המתמחה בבניה, פיתוח ועיצוב של אפליקציות לסלולר, דרך מחלקת הפרסום, השיווק והתוכן המתמחה בפיתוח רעיונות ועיצוב ועד למחלקת המיתוג המתמחה בעריכת סקרים ומחקרים המספקים תמונה בהירה יותר של קהלי היעד האמורים לעשות שימוש באפליקציה.

בסיום הליך האפיון, מעמידים לרשות הלקוח מסמך עבודה מפורט ומקצועי המכיל בתוכו את כל ההיבטים הנלווים לצרכי הפיתוח והבנייה של האפליקציה, ולאחר אישור המסמך יוצאים לדרך, בונים, מפתחים ומעצבים עבור הלקוח את האפליקציה.

לאחר שמסמך האפיון מוכן, רק אז אפשר לצאת לדרך בהקמת האפליקציה. רבים הם האנשים שלא מודעים לתהליך הזה ולחשיבות שלו וחשוב להבין שהליך זה הוא היסוד של כל האפליקציה. מדובר בהליך ממושך ומורכב וחשוב לתת בו את הדגש העיקרי על מנת שתקבלו אפליקציה שתענה על כל הצרכים שלכם.

מידע מקצועי בנושא זה תוכלו למצוא באתר https://www.blanko.co.il/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *