בעולם העסקים המודרני של היום אחסון אתרים הוא הבסיס לכל בית עסק ואם יש לכם אתר, אתם חייבים לדעת לבחור בחברת האחסון הנכונה ביותר עבורכם.

זהו, עיצבתם את אתר האינטרנט המהודר ביותר, עם שלל אפליקציות ומשחקים, שירותים והזדמנויות ללקוחותיכם הנאמנים. עכשיו הזמן להראות אותו לכולם. אז זה לא מספיק רק לבחור את המעצב הטוב ביותר לאתר האינטרנט שלכם. על מנת שכולם יכירו אתכם, יש צורך שהאתר שאתם כל כך גאים בו יהיה מקושר לאינטרנט, ולשם כך הוא צריך להיות מאוחסן על גבי שרת אינטרנט מקצועי ואמין. זוהי גם הפעם בה תכירו מקרוב איך אתר אינטרנט מתוחזק באופן יומיומי ואיפה שמים את כל המידע שקיים על הרשת.

אחסון אתרים – מה זה?

אז אחרי שהבנתם שאתר האינטרנט שלכם הוא חלק ממיליוני אתרים שכל אחד מהם רוצה להגיע למגוון לקוחותיו, הגיע הזמן שתכירו את המקום בו "יישב" האתר ומי יהיה זה שיתפעל אותו, או ליתר דיוק יהיה האחראי בכל מקרה של תקלה העשויה לשבש את אופן הפעלתו של האתר. אחסון אתרים הוא חלק מתחום זה, כשנהוג לציין כי מרבית האתרים "יושבים" בחוות שרתים, שם יתפעלו את האתר, יפקחו עליו מקרוב וידאגו שלא תהיה כל תקלה בגלישה באתר האינטרנט.

תחזוקת שרת האתר כוללת שורה ארוכה של מרכיבים, לרבות אבטחת המידע וגיבויו, מהירות הגלישה באתר ונפח תעבורת הנתונים העוברת בו מידי שנייה.

הדרך לבחירת הספק המתאים עבורכם

שוק ספקי אחסון אתרים רב ומגוון ביותר, כשהספקים מציעים מגוון רחב של אפשרויות וחבילות, שירותים ופתרונות אינטרנט, בכפוף למחיר שישלם הלקוח. ההיצע הנרחב עושה את עבודת הלקוח ללא פשוטה כלל וכלל, אולם במקרה הזה יש להתאים את סוג השירות המוצע עבורכם לאתר הספציפי בו אתם מתמחים. ישנם מאפיינים שונים בבחירה של ספק וחבילת אחסון אתרים כשאלו באים לידי ביטוי במיקום וכן בצורות שונות של האחסון המוצעות לקהל המשתמשים הרחב.

הבית של השרתים

ספקי אחסון אתרים נמצאים בבית משל עצמם. מדובר בחוות שרתים בה נאגרים שרתים רבים המתופעלים על ידי צוותים בעלי ניסיון טכני רב. חוות השרתים עומדים בסטנדרטים נוקשים ביותר, זאת על מנת להבטיח את אמת השירות והאמינות הגבוהה של האתר. במקרה זה חוות השרתים מספקת את כלל השירותים שאתר האינטרנט דרוש לו באופן רציף ובאופן יומיומי. לאור כמות המידע האדירה הקיימת בחוות השרתים, ישנו צורך מובהק וברור לשמירה ואבטחה מסביב לשעון על חוות אלו, כשהרגישות והחשיפה למידע היא גבוהה ביותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *