זה נראה רחוק, אבל הקורונה, מסתבר, עדיין איתנו. אמנם היא לא מכה בעוצמה של פעם, אבל לא בכדי מסכות הן חובה בהתקהלויות ובתוך מבנים בנויים עדיין, ולא בכדי משרד הבריאות עדיין מחשב אחוזי תחלואה והחלמה ומדווח מדי שבוע לממשלה. אפליקצית קורונה יכולה לשמש את המטייל הישראלי, בין אם הוא נשלח למשימה רחוקה מטעם המעסיק שלו ובין אם המסע הוא פרטי. מה היא יכולה לעשות בשבילו? לדווח על רמת התחלואה בעיר או בישוב אליהם הוא נכנס, על המגבלות שיש שם ועל אופן ההתנהלות החוקי במסגרת המצב. כיצד מומלץ לתכנן אפליקצית קורונה?

פנו לבית תוכנה מקצועי

בית תוכנה מקצועי יוכל לשים את האצבע היכן שצריך ולהפיק עבורכם אפליקצית קורונה על פי הזמנה, עם כל הכפתורים והפקדים הנדרשים לכם. פיתוח אפליקציה מסוג זה נעשה על ידי מספר צוותי עבודה: אפיון, פיתוח ובדיקות. במאמר זה נספק מידע על הצוותים הללו במסגרת מקבץ הטיפים שלפניכם.

כך תדעו שבחרתם צוותי אפיון רציניים

צוותי אפיון רציניים ייקחו את הפרויקט שלכם במלוא הרצינות, ממש כמו שמדובר בפרויקט אישי של החברה אותה עם משרתים. הם יסיקו מהם הצבעים, הגוונים, הרקעים והפונטים שהזמנתם, מהו יחס הגדלים הרצוי ובאיזה שלב של תכנון העיצוב על ידי הלקוח הוא נתפס כמי שבחר בשוגג מסך לא קריא מספיק בין אם הוא קטן מדי ובין אם צבע הרקע מסתיר את הכיתוב. צוותי אפיון רציניים יידעו לעצור את התכנון שלכם כאשר הוא הולך לשם ולהציע אלטרנטיבות.

כך תדעו שבחרתם צוותי פיתוח ובדיקות מן המעלה הראשונה

צוותי פיתוח ובדיקות עובדים על פי סבבים. אם בפרויקטים דומים לשלכם, כמות הסבבים הנדרשת הייתה דלה, הרי שישנו פוטנציאל שגם עבורכם יקרה נס זה והאפליקציה תשרת אתכם למשך זמן רב במינימום עלויות. אם יש לאותם צוותים היסטוריה של אי יציאה לסבבים מרובים והבאת הפרויקט לסיום מהיר, על הצד הטוב ביותר, מאד מומלץ לבחור בחברה זו ולחסוך בעלויות. בדרך זו תדעו כי הליך פיתוח אפליקציה עומד להגיע לסיומו המוצלח ולפניכם תהיה אפליקצית קורונה שתעשה לכם סדר אחת ולתמיד מול האוכלוסיות השונות במדינה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *