מעצבת אתרים היא אשת מקצוע שכיום הביקוש לה עולה מאד בעקבות המתחולל במשרדי קידום ובניית אתרים. בעבר, לא מן הנמנע היה שיש בהם מחלקה גראפית, אבל בשל התנאים הקשוחים שגוגל מציב לתכנים ומקדמי אתרים, החברות היו חייבות לגייס מאמצים בעיקר בתכנים וזה הגיע על חשבון עבודות יצירה ובראשן גרפיקה. גרפיקאים מוכשרים בוגרי בצלאל ושנקר מצאו את עצמם מפוטרים בזה אחר זה, והוחלפו בגרפיקאים שהכשרתם פחותה מטעמי התייעלות. בפועל, כלקוחות, זה אומר שהתמורה שתקבלו מהמחלקה הגרפית בחברת קידום אתרים תהיה זניחה, אם בכלל תהיה. במקום זאת, עדיף לצרוך מחברת קידום אתרים רק קידום, ואת הגרפיקה להשאיר לאשת מקצוע כמו מעצבת אתרים.

כיצד יודעים אם מעצבת אתרים פרטית תתאים לעבודה על האתר שלנו?

חשו שהדברים ייבדקו דרך המחשב ולא דרך הטלפון. מאד חשוב לבדוק את דוגמאות העיצוב שלה ופשוט לוודא שהן מתאימות לאתר שלכם. אם לא כך הדבר, חפשו במשרדי עיצוב אתרים אחרים. כמובן שמאד מומלץ, לפני שעושים את זה, לבצע אפיון אתרים, ובכך לדעת פחות או יותר מהם הצבעים והצורות העיקריים והעיקריות באתר. מומלץ לעשות זאת בהתאם לתוכן שלו ובהתאם למסרים שכתובים בו.

כיצד ניתן לשדרג את האתר ולהפוך אותו למעניין במיוחד?

אנו ממליצים על שני אפיקים עיקריים: קודם כל, טפלו בגופנים באתר. מעצבת אתרים יכולה שלא להסתמך על גופנים של מייקרוסופט, אלא לבנות לכם בתוכנות בנייה – גופנים מקוריים שיירשמו על שמכם. הגופנים הללו לא נצפו מעולם על ידי אף אדם, לא קורא אנגלית ולא קורא עברית, וזה לבד ייצור עניין רב באתר שלכם. ניתן גם לשדרג אתה האתר עם גרפיקת ג'אווה סקריפט (תמונות נעות ללא קריאה לשרת) ואפילו אנימציה ממוחשבת מורכבת. מעצבת אתרים שעניינה עיצוב אתרים מורכב ודאי תדע כיצד ליישם את הפעולות הללו.

מה הסודות בהפיכת אתר אינטרנט למעניין למעט סוגיית התוכן?

שמירה על CSS קריא בצבעים ובצורות, יצירת פונטים מקוריים, שימוש בגרפיקות מעניינות ושילוב אנימציות והנפשות זזות באתר. הנושאים הללו אמורים לסגור לכם לא מעט פינות באתר שיהפכו אותו למעניין ואטרקטיבי במיוחד כמעט לכל עין בוחנת ולדעת כמעט כל אדם שצופה בו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *