אם גם אתם כמהים לרכישת טונר למדפסת באיכות שלא תאכזב אתכם, ללא צורך בהחזרה לחנות ובתנאי שירות מעולים שנדיר למצוא, וכל זה תחת תמחור זול במיוחד, פנו לחנות המשווקת את מוצריה באמצעות אתר אינטרנט. חנות זו מתנהלת ממחסן המשמש כמעבדת בוטיק לבדיקת ראשי דיו או טונרים לפני המכירה. בכך, כל לקוח נהנה ממוצרי איכות בלבד, ללא ביצוע טעויות שנעשות לא אחת בחנויות במרכזי הערים והישובים. חשוב לציין כי חנויות אלה תלויות ברובן בהסכמי יבוא קמעונאיים במחירים יקרים, ולכן אין להן משאבים לערוך בדיקות מקיפות למוצרים המתכלים כפי שעושה חנות מקוונת. מסקנה: טונר למדפסת יש לרכוש רק מחנות מקוונת אם אתם רוצים להבטיח איכות.

כיצד ייתכן כי דווקא חנות המספקת טונר באיכות טובה יותר תהיה זולה יותר במחירים?

משום שהחנות הזו נמצאת בקשרי יבוא סיטונאיים עם היצרנים. הם שולחים לה סטוקים של טונרים וראשי דיו, כשכל אחד מהם נמכר במחירים נמוכים מאשר יתר החנויות. לקוח הזמין מוצר? המעבדה נכנסת לפעולה ובודקת אותו לפני המשלוח. הוא נמצא תקין? הוא נשלח ללקוח. הוא לא נמצא תקין? נבחר מוצר אחר שייבדק ויישלח, כשקודמו יוחזר לספק. בדקרך זו יכול הלקוח ליהנות גם ממוצר איכותי וגם ממוצר זול במיוחד שלא יימצא ברוב החנויות הפרונטליות ברחבי הארץ.

האם זה לא מעיד על חוסר אחריות לקנות באינטרנט? הנציג המקוון בכלל לא מכיר את המדפסת שלי

הוא מכיר יותר טוב ממה שנדמה לכם. יתרה מכך, יש בחנות מחלקה לקבלת שיחות מאנשים שלא מבינים במחשבים ובמדפסות, ולא יודעים לומר איזה ראש דיו או איזה טונר למדפסת הם צריכים. באמצעות זיהוי המדפסת עם סימנים ויזואליים – אנחנו נדע מהי ונשלח טונר למדפסת בהתאם. ניתן גם לזהות על פי הזמנות קודמות. לכן, לא רק שזה לא חוסר אחריות, זה הצעד הכי אחראי שקיים. ברוב החנויות במרכזי הערים המוכרים בכלל לא ירצו למכור לכם אם לא תתנו להם בדיוק את דגם הטונר הקודם שהיה לכם.

המשלוח אינו דורש המתנה של ימים רבים?

הוא דורש המתנה של ימים מעטים מאד, ולעתים המשלוח יוצא ממש מהיום למחר. הוא מגיע על ידי שליח של דואר ישראל עד לכתובת שהושארה בהזמנה, ולא מצריך אתכם להגיע לדואר או לחנות מרכזית המשמשת כמרכז חלוקה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *