ראש דיו BROTHER שיהפוך את המדפסת לכשירה אינו בודד וגם לא 2 במספר. מדובר במערכת של 4 ראשים, מג'נטה (אדום עד וורוד), ציאן (כחול עד תכלת), צהוב (ירוק עד צהוב) ושחור. הם מכסים את כל ספקטרום הצבעים, ומושמים בשורה או בטור, תלוי בדגם הקרון אליו מכניסים דיו במדפסת שלכם. לכן, מי שהולך מהבית שלו לחנות בתל אביב, חיפה או כל עיר אחרת, צפוי להוציא לפחות 250 אם לא 300 ₪ על כל האינצ'ילדה. בהתחשב בכך שאדם שמדפיס 1-2 דפים ביום זקוק להחלפה כל 8-12 חודשים, זו הוצאה יקרה למדי בהשוואה למוצרי מחשוב אחרים. לכן, המחיר משחק תפקיד חשוב מאד כשבוחרים ספק דיו, אבל זו לא כל התמונה. חנויות רבות ברחבי הארץ ידועות כמורידות מחירים אך בתמורה מספקות שירות גרוע, אטי, חסר אכפתיות, לוקה בסחבת, ואם זה לא מספיק, הן מספקות דיו למדפסת באיכות גרועה, עם מחסנית שחסר בה דיו, והמעט שיש בה הוא פשוט גרוע ועל גבול היבש. מהדברים הללו אתם חייבים להימנע.

דיו למדפסת של BROTHER? רק באתר אינטרנט מקצועי שיודע לשמור על איכות המוצרים שלכם

ראש דיו למדפסת BROTHER זה לא עוד ראש דיו, אלא הכפלה של 4 בשביל להפעיל מדפסת אחת. הוצאה כה יקרה לא מפקידים בידיה של חנות לא מנוסה, גם אם זה מול הבית וזה הכי קל. פותחים אינטרנט, מוצאים אתר שיווק דיו עצמאי, ממלאים שם טופס הזמנה והמשלוח בדרך אליכם. היתרון המשמעותי ביותר של האתר: עריכת בדיקות מעבדה לכל ראש דיו שעובר את סף דלת המשרדים. לא איכותי? לא ימכרו לכם. התקלה חוזרת על עצמה? הנהלת האתר תפטר את הספק הסורר.

דיו למדפסת במשלוח מהיר ובמחירים חסרי תקדים

כשאתם קונים דיו למדפסת של BROTHER באתר אינטרנט אתם חוסכים 70% מעלויות ההדפסה שלכם, וגם חוסכים בזמן באופן בלתי אמצעי. המשלוח פשוט יגיע אליכם במהירות שיא, ולא בכדי, אלא עד לכתובת שלכם! כאשר כל ראש דיו BROTHER תמיד איכותי, כל משלוח תמיד מהיר, וכל מוצר נמכר במחיר רצפה, רק אתר האינטרנט יכול להיות הכתובת הרלוונטית לכם להזמנת דיו ומוצרים מתכלים למדפסת.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *