כאשר אתם מכוונים לבחירת חברת אחסון אתרים אתם צריכים לגשת לטובים ביותר, אלו שמספקים את כל מה שאתם צריכים להפעלת האתר שלכם וכל תשתית העסק באינטרנט. במקבץ טיפים זה תוכלו לקרוא את כל המידע שאתם צריכים בשביל להסדיר אחסון אתרים איכותי באמת, כזה שהייעוד שלו הוא לאתר שלכם.

סוג האחסון הנדרש – ענן

אחרי הכל, כאשר אתם מעלים את התכנים לאתר שלכם שמאוחסן בשרת שרכשתם, אתם למעשה מעלים אותם למחשבי השרת של אותה חברה. אבל חברה ששומרת את החומר בהארד דיסק שלה ולא מאפשרת לכם לגבות היא חברה שנותנת שירות לא טוב. לצד החלק ה- GUI של האתר (דף הבית, העמודים וכד') עליה לספק לכם גישה לקבצים בתוך הממשק שלה. בדרך זו אתם יכולים להחליט למחוק קבצים שאין לכם מקום לאחסן אותם ולדעת שיש לכם על מי לסמוך כאשר איבדתם קובץ בבית. אם גם אתם איבדתם וגם החברה איבדה, הקובץ נמחק. אבל אם החברה לפחות סיפקה לכם גיבוי בענן, והקובץ שלכם נמחק בבית, יש איך לשחזר אותו.

מקום האחסון – נושא קריטי לבחירת השירות

כמובן שלאגרה שאתם משלמים צריכה להיות תמורה. התמורה צריכה להתבטא בנפח אחסון מכובד שיאפשר לכם להעלות תמונות ותוכן ללא חשש מאובדן מקום מהיר. אחסון אתרים הוא שירות שצריך לספק לכם מקום העלאת קבצים בהיקף שיתאים לפעילות שלכם. אם יש לכם אתר מאוחסן במקום אחר יהיה זה חכם מאד לחשב את כמות המקום הנדרשת כולל ספיירים ולבדוק האם השירות בחברת אחסון אתרים מסוימת מתאים לכם.

שירותים נוספים לקבלה מהחברה

  1. דומיין משלכם – יתרון (ינגיש את האתר להמונים).
  2. תיבת אימייל עם שרת הדומיין שלכם (תיבת אימייל עם השם שלכם, כרוכית ושם הדומיין).
  3. גישה ל- G-SUITE של גוגל (גישה לגוגל עסקים הכוללת את האימייל-דומיין שלכם שיהיה ממשק ג'מייל).
  4. העלאת קבצים קלה ופשוטה.

כל אלו חייבים להיות חלק מסל השירות שתקבלו במסגרת אחסון אתרים. רק כך תוכלו להבטיח לעצמכם שמדובר בשירות שפועל למען האתר שלכם ומעניק לו את כל הכלים שהוא זקוק להם לתפעולו החופשי. פנו לחברת אחסון אתרים המציעה שירותים אלה ותיהנו מכל היתרונות!

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *