ההוצאות החודשיות על דיו למדפסת, טונר למדפסת ושאר מוצרי הדפסה גבוהות? רוצים להוזיל עלויות? לחסוך בכסף ובזמן? הגעתם למקום הנכון. במאמר זה נענה על כמה מן השאלות הנפוצות על רכישת דיו או טונר וננסה להדריך אתכם כיצד תוכלו להוזיל ולייעל את התהליך הזה עד כדי שיהיה זול ובלתי מורגש כמעט. בואו ניגש ישר לשאלות החשובות ביותר:

איפה וממי כדאי לקנות דיו או טונר למדפסת?

מומלץ לקנות באינטרנט ולבחור אך ורק בחברה המציעה אפשרות לרכישת דיו למדפסת במשלוח עד הבית או עד בית העסק. ישנן כמה וכמה חברות שמציעות כיום אפשרות של משלוח ראשי דיו ומוצרי עזר נוספים כגון אלה, כמו למשל טונר למדפסת, עד לבית או לבית העסק שלכם במשלוח של דואר ישראל. הדבר מעיד על כך שהחברה היא מקצועית וכמובן שהדבר יחסוך לכם זמן רב של המתנה למוצרים בדואר. כך יוצא שהחסכון של הזמנת המוצרים לבית העסק דרך האינטרנט הוא כפול – גם חסכון בקנייה דרך אתר האינטרנט לעומת הקנייה בחנות וגם החסכון של ההזמנה של המשלוח באופן ישיר. במצטבר הדבר יחסוך לכם זמן וכסף רב בקניית דיו ומוצרים נלווים אחרים.

מה כדאי לחפש באתר האינטרנט של החברה?

קראו מעט על החברה נותנת השירות באתר שלה. אם ביצעתם את הטיפ הראשון ואתם באתר חברה הנותנת שירות של מכירת ראשי דיו, התעקבו מעט באתר עצמו והתרשמו מהחברה על ידי קריאה של תוכן האתר אליו הגעתם. האם החברה המדוברת מציעה מוצרים נלווים? האם ישנן המלצות על החברה? האם יש הסברים מפורטים או לפחות כלליים על מוצריהם? האם יש פירוט של דגמי המוצרים? כל אלה הם סימן מובהק לכך שהחברה נותנת השירות היא מקצועית ושהמוצרים המסופקים הם ברמה האיכותית ביותר.

למה עוד כדאי לשים לב?

ודאו כי המחיר הוא הזול ביותר שניתן לקבל. רכישה מחנות איכותית תוזיל לכם את מחיר הרכישה הכולל. חנות שכזו תבוא לקראת לקוחות קבועים בשלל מבצעים והנחות. זכרו שבאינטרנט מטבע הדברים ישנה גמישות רבה יותר מאשר בחנות פיסית אליה אתם נכנסים. בדרך כלל המבצעים הגדולים ניתנים רק באינטרנט.

 

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *