כאשר אתם קונים טונר חדש למדפסת, אולי אתם חושבים מדי פעם אם ניתן להוזיל עלויות ולחסוך בזמן. אכן – אנשים רבים מפספסים את ההזדמנות לחסוך עלויות רבות בקניית דיו ובקניית טונר למדפסת, בין אם מדובר ברכישה פרטית או ברכישה גדולה לבית עסק. כך יוצא שבנוסף להוצאות השוטפות של העסק, הם מבזבזים כסף רב על קנייה לא ייעילה ותשלום על זמן יקר של מועסקיהם. אז כיצד תוכלו להוזיל עלויות ולחסוך בזמן? בדיוק על זה ננסה לענות במאמר זה.

הרוכשים בחנויות גורמים לעצמם טרחה מיותרת ובעלות גבוהה

כאשר נבדקת ההשוואה בין קניית טונר למדפסת (או כל מוצר דומה אחר) בחנות עירונית לבין רכישה באתר אינטרנט, התמונה הכוללת ברורה ולא מותירה מקום לספקות. קניה באתר אינטרנט תחסוך לכם ולבית העסק שלכם זמן וכסף רב על רכישת טונרים, דיו ומוצרים נלווים אחרים. סדרי הגודל של החסכון שלכם בקנייה באינטרנט לעומת קנייה בחנות הם בסדר גודל של 70%. זה סכום שמצטבר וחבל להשקיעו באופן קבוע במקום שגובה מכם יותר על כל רכישה ורכישה. בנוסף, הזמן שייחסך לכם עקב השימוש באינטרנט הוא רב.

הרוכשים באתרים ללא משלוח ישיר לבית או לבית העסק מזבזבים זמן יקר

ישנן כמה וכמה חברות שמציעות כיום אפשרות של משלוח טונרים ומוצרי הדפסה אחרים כגון דיו למדפסת וכו' עד לבית או לבית העסק במשלוח של דואר ישראל. האפשרות הזו תחסוך לכם זמן רב של המתנה למוצרים בדואר. כך יוצא שהחסכון של הזמנת המוצרים לבית העסק דרך האינטרנט הוא כפול – גם חסכון בקנייה דרך אתר האינטרנט לעומת הקנייה בחנות וגם החסכון של ההזמנה של המשלוח באופן ישיר. במצטבר הדבר יחסוך לכם זמן וכסף רב בקניית טונרים ומוצרים נלווים אחרים. חברה המציעה שירות רכישה באינטרנט היא לרוב חברה מהימנה יותר כי יש לה יותר מזמינים, אחרת השירות לא היה משתלם עבורה.

הרוכשים לא תמיד שמים לב למגוון המוצרים באתרים עצמם

למשל, אם מדובר בקניית דיו למדפסת, דאגו שיופיעו באתר מגוון אפשרויות, כגון דיו למדפסת HP, דיו למדפסת BROTHER וכו'. כך תוכלו לקנות מאותו בית עסק לכל המדפסות בחברה שלכם או למדפסות לשימוש אישי שברשותכם.

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *