אם אתם זקוקים למוצרי הדפסה מתכלים כמו דיו למדפסת או טונרים למדפסות לייזר, מומלץ לבצע את הרכישה בחנות באינטרנט. אין הכוונה שתבצעו את הרכישה בחנות הפרונטלית שלכם באתר האינטרנט, אלא בחנות שכל הייעוד שלה הוא מכירה ברשת. בחנות זו עוסקים רק במכירת ראשי דיו וטונרים, ועל כן האיכות של מוצרים אלו תהיה שם טובה במיוחד, וכפי שמיד תראו – תחת מחירון זול יותר מהממוצע.

מחירי מחירון זולים ואיכות חסרת פשרות

למעשה, שתי ההטבות כרוכות יחד זו בזו: בשל כך שהאיכות טובה, נוצר בחנות שם טוב גם כלפי הלקוח שנהנה מהאיכות וגם כלפי הספק שיודע שאנחנו שולחים לו חזרה רק מוצרים באמת מקולקלים ושדורשים את התערבותו, ולא מערבים אותו שלא לצורך. עקב כך, הספק נותן לנו מחירים נמוכים שמאפשרים לנו למכור בזול ראשי דיו מכל הסוגים והדגמים.

כך אנו שומרים על ראשי דיו וטונרים באיכות טובה

כל משלוח שמגיע עובר בדיקת מעבדה מקיפה, כאשר כל ראש דיו נסרק במעבדה וכל טונר נבדק היטב בטרם מושם על המדף. זוהו פגמים? המוצרים נשלחים חזרה לספק? הבדיקה עברה בהצלחה? המוצרים מועמדים למכירה, ומאוחסנים בתאי שימור ייעודיים. כך, בכל פעם שתזמינו ראשי דיו או טונרים – תוכלו להיות בטוחים כי תקבלו את הטוב ביותר לביתכם או למשרדכם.

מבצעים מיוחדים על דיו של BROTHER

ניתן לרכוש דיו למדפסת BROTHER שחור במבצעים מיוחדים (למשל על בסיס רכישה סיטונאית שלו), או את כל ארבעת הצבעים, כולל שחור, במחיר זול PER מחסנית דיו. בדרך זו, אתם מרוויחים פעמיים, גם נהנים ממחירי יבוא זולים כפי שמתומחרים בדרך כלל, וגם ממחיר הנחה במבצע שהונפק בחנות. אם אתם פונים אלינו, מומלץ לברר אם קיים מבצע שיחסוך לכם משאבי ממון.

ייעוץ לכל סוגי הלקוחות, תנאי שירות מועדפים לכלל

אנו באתר https://www.comjet.co.il  מייעצים לכל סוגי הלקוחות אם לבחור דיו למדפסת BROTHER תחליפי או מקורי. אנו עושים זאת בהתאם לדגם המדפסת ופרק הזמן שהיא בשימוש הלקוח בביתו או במשרדו. אנו מספקים כל משלוח במהירות רבה ישירות לכתובת שהלקוח הזין בהזמנה. הוא לא יצטרך להגיע למשרדי הדואר וגם לא למרכז חלוקה אזורי. בדרך זו, משלוח דיו למדפסת תמיד קל לקליטה בסביבת הלקוח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *