מהלך כמו עיצוב חנות וירטואלית מוטב להשאיר לשירות בניית אתרים מקצועי המתמחה בעיצוב וגם בתכנות. במסגרת שירות זו תיבנה עבורכם חנות בוטיק שתאפשר לכם למכור את המוצרים שלכם בקלות ואפילו להכריז על שירותי הוראה, שיפוצים או כל שירות אחר להזמנה מראש. מה חשוב שיהיה בבניית החנות שלכם על מנת שהמהלך אכן יקרום עור וגידים ויגרום להגדלה בהכנסותיכם בפועל?

אמינות בגלישה היא שם המשחק

עיצוב חנות וירטואלית היא מקרה פרטי של עיצוב אתרים. גם כאשר גולשים באתר שאין בו חנות והוא נטען לאט, כתוב בג'יבריש במקום בעברית ויש בו תקלות נוספות, יש לגולש סיכוי סביר לחשוב שמדובר בפישינג ושהאתר שלכם נפל כפרי בשל בידי מתחזים. קל וחומר כשמדובר בחנות בה צריך להשאיר את פרטי האשראי. חנות עם דפים אטיים ומסך חיוב לא יעיל תגרום לגולשים לפחד ולא לקנות אצלכם. לכן, לא מסתפקים רק במהלך כמו עיצוב חנות וירטואלית אלא גם בתכנות חכם שלה שישרה אמינות בקרב הגולשים ויאפשר להם לבטוח בכם ולקנות מכם בקלות.

עיצוב מזמין לחנות בהתאם לרוח עיצוב האתר

בפעולה כמו עיצוב אתרים יש טכניקה שנקראת CSS: נוסחה קבועה לכותרות, טקסטים ושדות כתיבה או בחירה – בעיצוב. נוסחה זו קובעת את ה- ד.נ.א העיצובי באתר שלכם ומאפשרת לגולש ליהנות מעיצוב עקבי המסמל אתכם. חשוב לבטא זאת באופן מיוחד כשמדובר בחנות: להשאיר את הלוגו שלכם במקום בולט, ולהתמיד בכותרות ובטקסטים בפונט בו כתוב שאר האתר, על מנת לאפשר לגולשים שעוקבים אחריכם לזהות את הדפים שלכם ולרכוש מכם מוצרים בבטחה וללא חשש שמדובר בחנות מתחזה.

גלישה משוכללת וכיפית לכל משתמש

כמובן שיותר מהבטחון במהלך הרכישה, חשוב שהגולש ייהנה וירגיש שהוא נמצא בחנות שכיף לגלוש בה: הוא יקבל סל קניות, אפשרות לערוך אותו בקלות, להשמיט פריטים שנבחרו בשוגג עם העכבר ולהכפיל, לשלש ולהוסיף בכמות הנדרשת פריטים שכבר נרכשו בעבר. גולשים מתמידים שקנו מהחנות בעבר יגיעו למוצרים בקלות דרך מסך מועדפים. כך צריך לבסס עיצוב חנות וירטואלית. חוויית המשתמש מבחינה שירותית חשובה לא פחות ממראה החנות ומתחושת אבטחת המידע, משום שהיא זו שבאמת מוכרת ללקוחות חדשים ורותמת אותם לרכישת מוצרים.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *