גם אם נפל לכם ההארד דיסק ונשבר לכם, כרטיס ה- SD נפל לנחל או לשלולית ונהרס, או חוויתם כל תאונה אחרת עם אמצעי אחסון מידע, זה לא אומר שהמידע לא קיים ולא בר-שחזור. אם מחקתם בטעות את קבצי המחשב שלכם באמצעות ה- Del הקומנדי של MS-DOS ניתן לשחזר אותם. גם אם רוקנתם את סל המחזור במערכת ההפעלה ה- GUI שלכם ניתן לשחזר את הקבצים. מה עליכם לעשות כדי לראות שוב את הקבצים המחוקים או אלו שנשמרו בהתקן שנהרס?

פנו לשירות שחזור קבצים

בחברת שירות שחזור קבצים יספקו לכם מענה מלא לקבצים שנמחקו. במקרה של מחשב שהקבצים נמחקו בשוגג או שפורמט עם המידע החשוב בתוכו תתבצע שחזור מערכת לתאריך קודם בו הקבצים נכחו ואם אין תאריכי Backup שהוכנו לשם כך נפעל בדרכים אחרות כדי שתראו את המידע באמצעות שחזור דרך תיקיות tmp למיניהן. לא תמיד הדבר אפשרי אבל ברוב המקרים הוא בר ביצוע. באשר להתקנים שנשברו, במעבדות של חברת שחזור קבצים ניתן יהיה לשקם את ההתקן הנייד לצורך קריאה בלבד כדי לחלץ את המידע. לא כל המידע יישמר: ייתכן כי חלקו ייפגם עקב הריסת אמצעי האחסון עצמו אבל חלק ניכר ממנו ניתן יהיה להציל, ככל הנראה. וגם הצלת מעט מהמידע עדיפה מכלום.

שחזור תמונות, סרטונים ומסמכים

למעשה, על כך נסוב הדיון. הקבצים החשובים באמת הם קבצי המידע שלכם כי קבצים כמו תוכנות ואפליקציות ניתן להוריד שוב. אנו יודעים כמה קשה זה לאבד תמונה של מישהו או משהו שמאד אהבתם. לכן, בחברת שחזור תמונות יפעלו כדי להשיב את התמונות למצב של נראות מלאה, כקבצים ברי קיימא בין אם מדובר במחשב שנמחק או פורמט בשוגג ובין אם מדובר בהתקן נייד שנהרס. החברה מטפלת גם בכוננים קשיחים שנשרפו בעקבות מתח גבוה מספקים של מחשבים נייחים. השירותים שניתנים בתחום בימינו מתקדמים מאד, מבוססים על מעבדות בעלות תשתיות שלא היו זמינות בעבר ועל כן ניתן לשחזר ביעילות לא מעט קבצים שנמצאים בהתקנים שניזוקו או במחשבים שפורמטו או נמחקו. בחברת שחזור תמונות וקבצים יסייעו לכם להגשים יעד זה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *