אם אתם מעוניינים לרכוש מחסניות דיו למדפסת, ולהבטיח גם איכות וגם שהמשלוח יגיע בדיוק לבית או למשרד שלכם ללא התערבות סניף הדואר המקומי או מרכז החלוקה האזורי, במאמר שלפניכם תוכלו לדעת בדיוק מאיפה להזמין. מוקד הזמנות זה ידאג תמיד לאספקת דיו למדפסת באיכות הכי טובה שיש, ובזמינות מידית, ואלו לא היתרונות הצרכניים היחידים שאתם מרוויחים ברכישה במסגרתה.

מחירים זולים שחוסכים לכם 70% עלות

המחירים המיטביים הם תולדה של הסכמי יבוא זולים במיוחד עליהם חתומה חנות זו. הסכמי יבוא אלו מאפשרים לה לרכוש מהספקים מוצרי דיו למדפסת במחירים זולים יותר משל רוב החנויות המתחרות. זה נעשה על בסיס אמון הדדי והתרשמות של הספקים שמדובר בחנות אחראית ומקצועית. עב כך, היא יכולה למכור לכם בזיל הזול את כל סוגי ראשי הדיו. ראשי דיו שנקנים כאן חוסכים ללקוחות עד 70% מעלויות ההדפסה הממוצעות.

משלוח מידי לכתובת הלקוח ללא צורך לגשת לסניפי דואר

הלקוח יקבל את מוצריו בדיוק הכתובת אותה הזין בהזמנה: ביתו או משרדו. הלקוח אינו צריך להיות תלוי בסניף הדואר הסמוך, אלא להמתין בכתובת ולקבל את המוצרים. בכך, הלקוח חוסך לעצמו יום סידורים, ובמקומו הוא יכול ליהנות מחופש פעולה הכולל עבודה ועשייה ללא אילוצים בירוקרטים ולוגיסטיים. הלקוח, בחסכו משאבי זמן אדירים אלו, יכול גם להבטיח שכל משלוח יתקבל ב- 100% תקינות ללא פגמים בראשי הדיו השונים. דיו למדפסת במשלוח הכי כדאי להזמין מחנות זו וליהנות מאמינות חסרת פשרות בכל תחום: שירות, זמינות ואיכות.

שירות לקוח מהטובים בישראל: ייעוץ, הכוונה ואפילו איתור ראשי דיו בלא ידיעת הלקוח

פנית למרכז ההזמנות מבלי לדעת אלו ראשי דיו אתה צריך? הוא יסייע לך לאתר אותם על פי סימנים מזהים על המדפסת, או בהתאם להזמנה קודמת של בני המשפחה או העובדים בארגון – שנעשתה בעבר. בנוסף, אנחנו מספקים עבור כל רכישת דיו למדפסת שירותי ייעוץ והכוונה: האם לרכוש דיו למדפסת תחליפי או מקורי, ואם תחליפי – של איזו פירמה. בהתאם לכך, הלקוח יוכל, בכל מצב, בין אם המדפסת ישנה ובין אם חדשה היא – ליהנות מתפוקה מרבית של ראשי דיו המספקים התאמה מקסימלית למכשיר במצבו העכשווי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *