אם אתם סבורים כי הגיע הזמן להחליף טונר למדפסת brother, והגיעה העת גם להחליף את החנות ממנה אתם קונים, ועד כה היא הייתה חנות כל בו למוצרי מחשוב, כנראה שהצדק אתכם. בחנות זו, בדרך כלל, אין את משאבי הבדיקה, תחזוקת המוצרים וקשרי הספקים הנדרשים לתמחור במחיר ראלי. עקב כך, לספקים לא נוח לעבוד עם חנות מסוג כזה, שמחזירה מוצרים מלקוחות כל שני וחמישי והיא מעלה את המחיר ליחידת מוצר. טונר למדפסת brother שמתומחר בזול על ידי חנות אחרת מעיד כי היא מקצועית משום ששם קורא בדיוק הפוך: העיסוק הוא רק בדיו או טונרים, ולכן כל משאבי הבדיקה והתחזוקה מופנים לשם. הספקים מקבלים החזרות אחת לחודש/רבעון, וזה מאפשר להם לתגמל את החנות במחיר זול ליחידת מוצר שמקרים גם אליכם הלקוחות.

רכישת טונר למדפסת brother בחבילות שונות

ניתן להזמין טונר למדפסת brother צבעוני או שחור לבן, או את שניהם במרוכז. ההזמנה תמיד תתומחר נמוך ועשויה להגיע עד ל- 70% פחות מהעלות הממוצעת בשוק. בשל כך, לא תחושו יותר בתחושת המחסור כאשר תדפיסו חומרים במדפסת שלכם. טונר למדפסת של brothe שנרכש בזול מזכה את בעליו לא רק במחיר אלא גם בהפגת החשש מכך שהמוצר יתכלה בקרוב. אלמנט זה חשוב מאד למי שמבסס את עיקר פעילותו על הדפסה.

שירות נדיר המזכה את הלקוח במלוא תשומת הלב

במסגרתו, אנו מסייעים ללקוח לאתר את אותם טונרים הנדרשים למדפסות שלו, גם אם הוא אינו יודע מה הם. זה נעשה באמצעות זיהוי מהיר שלהן, או עיון בכרטיסי לקוח קודמים שהוא פתח בהזמנות שנעשו בעבר. טונרים למדפסת של brother תמיד ייבחרו בהתאמה מדויקת למה שהלקוח צריך גם מבחינת האיכות: רוצה לומר, אם הלקוח יודע מבחינה טכנית מה להזמין, אנחנו נוכל להמליץ לו על דגמים תחליפיים חדישים שהגיעו לחנות אשר יתנו BOOST רציני להדפסות וישפרו את האיכות.

מקצועיות חסרת פשרות מרגע ההזמנה ועד המשלוח הסופי

קליטת הזמנות מהירה עבור כל טונר למדפסת שהוזמן. איגוד טונרים לחבילות למשלוח ביעילות. הוצאת המשלוח על ידי שליחי דואר ישראל. הגעת המשלוח עד בית הלקוח או משרדו בתוך פרק זמן קצר, ללא צורך לגשת לדואר או למרכז חלוקה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *