אם אתם צריכים לקנות טונר למדפסת במשלוח, חשוב מאד שתבדקו ממי אתם קונים. טונרים למדפסת אינם מוצרים זולים, בוודאי שלא מוצרים שקל למצוא במחיר נגיש. לצערכם – זה לא נובע מהשווי הטהור של המוצרים אלא מבועה שנוצרה בענף. במסגרתה, החנות הפרונטלית שמוכרת לכם את המוצר בעצמה מחויבת לקו מכירות יקר הכולל גם מחשבים וציוד היקפי. היא גם משלמת שכירות של אלפי עד עשרות אלפי שקלים בחודש. אילוצים אלו גורעים מהיכולות שלה לבדוק ולתחזק את המוצרים, מה שיוצר תרעומת גם אצל היצרנים שצריכים לספוג החזרות פתאומיות מאותן חנויות (כשהלקוחות מגיעים ומבקשים להחזיר ראשי דיו או טונרים שנמכרו פגומים). תרעומת זו מאלצת אותם להחתים את החנות, שסובלת גם כך מהוצאות מכבידות, על הסכמי מכר יקרים, והרי לכם בועת מחירים. כפי שנלמד כאן – קל מאד לצאת ממנה ולהגיע לספק שמוכר במחיר השווי האמתי.

הכתובת למכירת טונרים במחירים ראליים נמצאת באינטרנט

החנות האינטרנטית פועלת ממחסן קטנטן ולא ממשרד בוטיק בלב העיר, ועל כן הוצאות השכירות שלה מופחתות. בנוסף, יש לה מעבדה בה יושבים מומחים ובודקים טונרים למדפסת אחד אחרי השני עם הגעת המשלוח. הם מרכזים את הפגומים מדי חודש ושולחים במרוכז לספק. כך, שני הצדדים מרוצים: הלקוח תמיד מקבל מוצר 100% תקין, והספק יודע שלמעט יום אחד בחודש – אין הנחתות של משלוחי מוצרים פגומים. מדיניות זו גורמת לספק לתגמל את החנות, והוא מוכר לה טונרים למדפסת במחירים נוחים המאפשרים את מכירתם לכם בעלות רצפה של עד 70% מתחת לממוצע הארצי.

יתרונות שירותיים שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר

כאן תוכלו ללמוד שאנחנו לא משרתים רק את הספקים שלנו אלא גם ובעיקר את הלקוחות שלנו. אנחנו מביאים משלוחי טונרים למדפסת עד כתובת הלקוח. הוא לא יקבל פתק ורוד של דואר רשום וגם לא זימון לבוא למרכז חלוקה באיזושהי מכולת שהוסמכה על ידי דואר ישראל. המשלוח פשוט יגיע עד לבית או למשרד. בנוסף, אנחנו מפעילים קו יעוץ, במסגרתו הלקוח יכול לשוחח עמנו לפני הרכישה: ניתן להתייעץ לגבי סוג הדגם המדויק שייעל את עבודת ההדפסה, תחליפי או מקורי, ובכלל – גם אם אתם לא יודעים עובדתית מה הדגם, נוכל לסייע לכם לזהותו על פי דגם המדפסת. רכישת טונרים בחנות זו מביאה עמה ים של יתרונות איכותיים שלא תמצאו בשום מקום אחר!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *