חסר לכם טונר למדפסת צבעונית? לפני שאתם ממהרים עם כמה מאות שקלים לחנות במרכז השכונה, בואו לבדוק ספק אחר טוב יותר, איכותי, יותר, יסודי יותר ובמקרה גם זול הרבה יותר. כיצד זה עובד ומדוע מומלץ להזמין ממנו יותר מכל? כיצד תהיו בטוחים כי כל דבר שתזמינו ממנו בנושא מוצרים מתכלים למדפסת יתקבל בכתובתכם כ- 100% תקין ללא צורך להחזיר?

קליטת משלוחים מספקים איכותיים בלבד

החנות מתמחה אך ורק במוצרי טונרים ודיו למדפסת. בשל כך, היא יודעת לזהות ספקים איכותיים ולסנן את הפחות טובים וכל היא עושה. הספקים שבאים בקשרים עם החנות הם רק ספקים איכותיים אשר שמם הולך לפניהם. הם שולחים את המוצרים לחנות וזאת מבטיחה איכות חסרת פשרות ללקוחותיה. כיצד זה קורה? על כך בפרק הבא.

המשלוחים נבדקים עם הגעתם והחזרות מרוכזות נעשות עבור הספק

המשלוחים שמגיעים אינו מונחים מיד על מדפי המכירה. הם הראש ובראשונה נבדקים היטב. כל טונר למדפסת צבעונית או שחור לבן שמגיע נבדק, ואם הוא פגום הוא מוחזר לספק. התקינים מונחים על המדפים ומוכנים לביצוע מכירות. הספק מקבל משלוחים שלמים עם כל המוצרים הפגומים אחת לחודש או רבעון. בשל כך שהחנות אינה פועלת על בסיס החזרות קמעונאיות מלקוחות, אלא מרכזת את כל ההחזרות שלה ליום בודד, היא מתוגמלת במחיר טוב מהספקים. מחיר זה מאפשר לה לקצץ לכם בעלויות עד 70% מהמחיר הממוצע לכל טונר למדפסת.

מגוון רחב של לקוחות מרוצים שלא מתכוון לוותר על הטוב ביותר

הטובים ביותר במחירים, הטובים ביותר באיכות והטובים ביותר בשירות: על כך הלקוחות לא ימהרו לוותר, והם חוזרים אלינו בהמוניהם להזמנת מוצרי טונרים למדפסות. אנו משווקים כל טונר צבעוני למדפסת או טונר שחור לבן על בסיס משלוחים. הם מגיעים עד לכתובת ואינם מצריכים אתכם לגשת למרכזי חלוקת דואר למיניהם, ודאי שלא לסניפי הדואר עצמם. המשלוחנים מגיעים עד לכתובות שהזנתם במערכת עם משלוחי טונרים למדפסות. בכך, אתם חוסכים ימי סידורים ויכולים להתנהל בקלות כשאתם מזמינים את המוצרים שלכם. בואו להימנות עם חוג הלקוחות של הטובים ביותר ולהבטיח משלוחי טונר למדפסת או ראש דיו עד לכתובתכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *