רבים סבורים כי רכישת דיו למדפסת בחנות מחשבים במרכז העיר במחיר יקר תקנה להם מוצר איכותי. במקרים רבים, ההיפך הוא שמתרחש, וזאת משום שחנויות שמוכרות דיו למדפסת במחיר זול מקבלות זיכיון קנייה נמוך אצל הספקים בעקבות תפקודן הטוב בקליטת משלוחים, טיפול במוצרי דיו למדפסת והעסקת מומחה בענף, מה שמאפשר לכם ליהנות ממחירים דומים. כיצד מאתרים חברות כאלה?

חנות שמשווקת את המוצרים שלה באינטרנט מצביעה על איכות מוצריה

חנות אינטרנטית בתחום כמו דיו למדפסת היא סממן למצוינות אמיתית בתחום: בדיקות מעבדה למוצרים, זיהוי פגומים מהיר ומכירת מוצרי איכות בלבד ללקוח. שיווק אינטרנטי מעיד על עיסוק מופחת במנהלה ועיסוק מקסימלי בלוגיסטיקה של דיו למדפסת, בדיקות יסודיות וקליטת משלוחים תקינים פיקס בלבד.

בדקו שפועלהּ של החנות מבוסס על זיכיונות מיוחדים מטעם הספקים

הספקים, הגורמים שמייבאים את הדיו מהיצרנים ומהיבואנים הראשיים בארץ, עשויים להיות מתוגמלים על ידי חברות דיו למדפסת. תגמול כזה מאפשר להם למכור דיו למדפסת במחיר נמוך משווי שוק, כשלעתים הוא פשוט נחתך ב- 70% ביחס לממוצע הארצי.

שירות עם תמיכה טכנית פעילה – יתרון

תמיכה טכנית ברמה גבוהה מאפשרת גם לאדם שלא בקיא בסוגי דיו למדפסת להשלים רכישה. בהתאם לדגם של המדפסת נציגי התמיכה יסייעו למצוא את דגם מחסנית דיו למדפסת המבוקשת ולהתחקות אחריו בקלות, ללא מאמץ מצד הלקוח המזמין.

משלוח עד לכתובת – יתרון

משלוח עד הכתובת חוסך לחכם נסיעות ארוכות בשביל דיו למדפסת ומאפשר לכם קליטה חלקה וכיפית של המשלוח ללא הזזת כלי תחבורה כלשהו. משלוח עד הבית לא רק חוסך לכם כסף אלא גם זמן ומאפשר לכם ליהנות מדיו ממש בזמינות מידית עד לכתובת.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *