מעוניינים לשפר את איכות המוצרים המתכלים שלכם למדפסות וגם להוריד במחירים? את התמורות הללו ניתן להסדיר רק ברשת האינטרנט. גם חנות אינטרנטית המייצגת רשת מחשוב פרונטלית לא תגיע לרף כה משובח בשל כך שהיא תלויה בנדל"ן ובאופרציה של הרשת לצרכי מימון. חנות אינטרנטית שאינה מסונפת לרשת, אלא מתרכזת רק במכירה דרך האינטרנט ורק של דיו או טונר למדפסת היא יעד הקנייה עבורכם. מדוע? משום שהיא לא תלויה במימון מטעם ישות אחרת (רשת שיווק למשל) וגם משכילה לחסוך אלפי שקלים על פועלה ממקום זעיר ממדים ולא מדירה גדולה או ממשרד יקר בדמי השכירות שלו. בשל כך היא מאפשרת לעובדיה לבדוק ביסודיות כל טונר למדפסת וראש דיו שבא בשעריה והם מוחזרים לספקים את הבדיקות יצאו לא טובות.

אמינות גבוהה גם עבור מי שאינו בקיא בטונרים

אם התבקשתם להזמין עבור המעסיק או השותף שלכם טונר למדפסת אך רק הוא עוסק בכך בדרך כלל, בשל חוסר ידע מצדכם, אתם תקבלו מענה מהטלפנים שיסייעו לכם, בהתאם למראה המדפסת, להבין מהו הדגם שלה ולצייד אתכם בראשי דיו או טונרים למדפסת המתאימים לה.

אספקת מוצרי איכות בלבד

כל טונר למדפסת או דיו שיוזמן מחנות זו יסופק באיכות חסרת פשרות, כשהוא ארוז ומוכן למסע לקראת הלקוח. האחרון תמיד ייהנה ממוצרי איכות חסרי פשרות ברמתם.

משלוח האספקה ללקוח

הלקוח לא יהיה חייב לנסוע לדואר או למרכז החלוקה. הוא יקבל טונר למדפסת או דיו שהוא הזמין – ישירות לכתובתו, כשהמשלוח יוצא בסמיכות ככל האפשר להשלמת ההזמנה. מדיניות משלוחים זו חוסכת זמן המתנה והגעה יקרה למרכזי חלוקת דואר, ובכך היא מאפשרת לכם להגיע אל טונר למדפסת או ראשי דיו בקלות רבה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *