מעוניינים לרכוש דיו וטונרים באיכות חסרת פשרות? מעוניינים להימנע מהחזר, שהמוצר לא יהיה בהכרח המקורי וגם שהמחיר יהיה אטרקטיבי במיוחד? רוצים לשלב בחוויה גם שירות מעולה המבוסס על התאמה לכל לקוח, כולל מי שאינו בקיא במחסניות דיו וטונרים? את כל זה תוכלו למצוא ב- Comjet.

רכישת מוצרי איכות עמידים לאורך זמן וללא פגמים

הריטואל לפיו מגלים שהמוצר שרכשתם בחנות הפרונטלית פגום, יבש או חסר ידוע לכל מי שיש לו מדפסת. ב- Comjet זה פשוט לא קורה. כחברה שעוסקת אך ורק במכירת מוצרים מתכלים למדפסות, יש לה משאבי בדיקות לכל מוצר שמגיע במשלוח. החזרים יבוצעו עבור המוצרים שבועות לא מעטים לפני שאתם, הלקוחות, תגיעו לרכוש דרך האתר. לכן, ביום הרכישה כל הזמנה שלכם כמעט תזכה אתכם במוצרים איכותיים למעט מקרי טעות מעטים מאד. בשל כך שיש מעט מאד החזרים מלקוחות (כמוכם) הספקים והיצרנים שמוכרים את הדיו ואת הטונרים לחנות מתגמלים אותה בתעריפי פתיחה נמוכים שמאפשרים לה למכור לכם במחירים שיכולים לחסוך עד 70% מעלויות הדפסה ממוצעות במקום אחר.

שירות מצוין לכל דורש

השירות מתבסס על הדרכות הן לציבור הקניינים שאינו בקיא בדגמי טונרים וראשי דיו. נציגי החברה יסייעו למצוא בדיוק את הדגמים המתאימים לאותה מדפסת. הדרכות נערכות גם עבור ציבור הקניינים הבקיא בחומר. עבורו, יוצעו בכל עת דגמים חדשים של יצרנים שזה עתה עלו על פס המכירה של קומג'ט. אלו דגמים מומלצים עם דיו בהרכב מלא וטונרים מלאים והכל באיכות חסרת פשרות. את הדיו והטונרים הללו ניתן לרכוש באתר https://www.comjet.co.il. בנוסף, השירות כולל משלוח מלא עד כתובת היעד ללא צורך לנסוע ולהמתין דקות ארוכות במרכזי חלוקה מרוחקים.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *