תקשורת בין מחשבים בארגון הוא נושא חשוב, בוודאי כאשר הוא חברה או תאגיד בהם העובדים עובדים אחד מול השני בתחנות עבודה. במסגרת שירותי מחשוב לעסקים, ניתן לחבר אתכם לשרת ענן מאובטח ולספק לכם חבילות הגנה ואחסון נתונים מאובטחות.

חיבור לשרת ענן לביצוע משימות מחשוב שוטפות

את כל משימות יצירת הקבצים והווב ניתן לעשות משרת ענן. ניתן להתחבר אליו באמצעות פרטי כניסה בצורה מאובטחת וליהנות מעבודה בטוחה וחלקה ללא כל חשש למאלוורים או גורמי מעקב מתחום הסייבר שיתחקו אחר פועלכם. חיבור מהיר, עבודה בשרת יציב עם נתונים מעולים.

אחסון נתונים בענן

אחסנו את מסדי הנתונים שלכם בענן, במיוחד מידע רגיש שאתם חוששים שיימחק. הענן המאובטח יאפשר לכם לעבוד כרגיל מהמחשב ולשלוף ממנו את הנתונים הרגישים כשתצטרכו להשתמש בהם. ממש כמו שציוד יקר נועלים בכספת, נתונים שאתם חוששים לאבד יאוחסנו בענן מאובטח עם חומת רשת כבירה לשימוש עתידי בטוח.

יצירת גיבויים

ניתן ליצור עבורכם גיבויים תקופתיים למניעת אובדן קבצים ומידע מהמחשבים. ניתן לכייל את יצירת הגיבויים בהתאם לפרק הזמן המועדפים עליכם. שירותי מחשוב לעסקים יספקו לכם את הגיבוי המבוקש לאבטחת כל הקבצים הארגוניים החשובים ובפרט – את הקבצים הפרטניים של תחנות העבודה שאתם מנהלים. הגיבויים מונעים אובדן גם אם הם תופסים מקום בשרת ולכן חשוב להשתמש בהם מעת לעת. בנוסף, משמשים הגיבויים להחזרת המערכות שלכם למצבן בתאריכים קודמים שיישמרו במקרה של התקנת תוכנה שלא ניתן להסיר עם אנאינסטול והתגלתה כתקלה משביתה.

אנטי ווירוס ארגוני משותף

ניתן להסדיר עבורכם מערך הגנה גם ברמת תחנת העבודה הבודדת וגם ברמת הרשת כולה באיכוץת חסרת פשרות: סריקת קבצים, עדכונים אוטומטיים, שומר-סיסמאות אישי, VPN, והגנה במהלך פעילותכם ברשת. אנטיווירוס ארגוני משותף מאפשר לכם להתחיל לעבוד מכל תחנות העבודה באותם תנאים ולא להתחיל לעסוק בבאגים נפרדים בתוכנות הגנה שונות שאינכם מכירים.

טכנאים זמינים לכל המחשבים

טכנאים יאיישו את משימות תיקון המחשבים שלכם, החל מתיקונים מרחוק כמו בעיות תוכנה ווירוסים שלא ניתן לפתור על ידי תוכנות ההגנה ועד בעיות חומרה בכך, אתם לא מקבלים רק שרת ענן משלכם ותוכנת הגנה משותפת אלא גיבוי IT כולל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *