שירות החלפת מקלדת למחשב נייד עבור מחשבים שנקנו בחו"ל, עם מקלדת בשפה זרה, ניתן להסדיר גם המקלדת שלכם על ידי רכישת מדבקות עברית קשיחות. במידה והמקלדת שלכם התרסקה במסגרת נפילתו של מחב נייד והיא לא מתפקדת, יידרש שירות החלפה. לרוב, הוא יגיע עם החלפת מסך שכן אלו 2 החלקים שנפגעים בדרך כלל בנפילה בהטחה על קדמת המחשב. בשונה מכך, נפילות אחורנית תפגענה ברכיבי העיבוד, הזיכרון והכוננים הקשיחים, כמו גם במעבדים ובלוחות האם. ניתן יהיה לנצל הזדמנות זו ולשדרג את המחשב שלכם לכזה עם ביצועים טובים יותר.

טיפ מס' 1 – פנה לחברת שירות ייעודית לתיקוני מחשב נייד

מומלץ כי חברה זו תהיה יבואנית של חלקי אפל ותעסיק טכנאים שהוכשרו לכך במידה ויש לכם מחשב מורכב כמו מקבוק או מק מיני. מחשבים אלו אסור לתקן במקומות שאין בהם הכשרה מתאימה. היא ידועה למעטים כי אפל שונה לחלוטין בהרכבת החומרה שלה מכל החברות, בוודאי מפירמות כמו דל ואסוס שמייצרות מחשבים להטמעת ווינדוז (PC).

טיפ מס' 2 – בדוק את הצעת המחיר לתיקונים שקיבלת

לרוב, שבירת מסך עקב נפילה לא תסתיים רק במסך אלא גם בכל מיני רכיבי פרזול סמוכים, כמו גם במקלדת. בדקו כמה תעלה לכם הצעת מחיר שכזו והאם ניתן לסגור מחיר מטרה. חשוב לבדוק כמה אתם עומדים לשלם כדי לא לפספס הזדמנות לעשות את העסקה במחיר נגיש. מנגד, ייתכן כי הוא לא ניתן לספק באיכות טובה אם התקלות יותר מדי חמורות. יש לבדוק כל מקרה לגופו.

טיפ מס' 3 – ודא צפי גמר תיקון המחשב

מומלץ לוודא מתי תיקון המחשב יסתיים. ישנם מקרים בהם זה נעשה במקום, למשל אם רק המקלדת נהרסה ומדובר על החלפת מקלדת למחשב נייד. כך גם עם המסך. אבל אם מדובר ברצף של תקלות, כולל תקלות תוכנה, וירוסים וכד' שדיווחתם עליהם, ייתכן ויידרש זמן רב יותר להשלמת התיקונים במחשב שלכם. בדקו שפרק הזמן הנדרש להמתנתכם מתאים לצרכי העבודה שלכם ואם כן, בחרו ליישם החלפת מקלדת למחשב נייד במסגרת חברת שירות זו. יתקבל מחשב נייד כמו חדש!

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *