שולחן עבודה מרוחק הוא הסדר חומרה ותוכנה בו מסדירים עבורכם בבית העסק שרת שניתן להתחבר אליו מרחוק. גם אם במשרד שלכם כלל לא עוסקים בהייטק ולכן אין לו חוות שרתים, ניתן לבנות אותה עבורכם ולספק את תוכנת ההתחברות המתאימה. התוצאה: ניתן, גם בימי משבר כמו של הקורונה, לעבוד מהמשרד בלי להיות בו. נגשים ללפטופ או למחשב המרכזי בסלון הבית, מדליקים, מפעילים את התוכנה שאנחנו נספק ואתם במחשב המשרדי, מזיזים תיקיות, קבצים, כותבים מאמרים, כותבים מסמכים, מתכנתים, ועוד.

ממי השירות נצרך, וכיצד?

השירות נצרך מחברת פתרונות מחשוב לעסקים אשר מתמחה בשרתים. החברה מספקת גם את החומרה שנקראת שרת מרוחק וגם אם התוכנה המתאימה. באמצעות החומרה ניתן להתקשר עם המחשב בו היא מותקנת (כלומר עם המחשב המשרד המרוחק) ללא אינטרנט, ללא וויפי, ובוודאי ללא אביזר טווח קצר כלשהו כמו אינפרה רד ושן כחולה. אנו יוצרים עבורכם שרשת פנימי בו שותפים גם המחשב בבית וגם המחשב במשרד, ואז – כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להפעיל את התוכנה בבית, להתחבר לכתובת האיי.פי הפנימית של המחשב במשרד ולהתחיל לעבוד. אתם תראו את שולחן העבודה המוכר לכם מהמשרד ואת כל התוכנות והעבודות הקודמות שלכם, עם סדר התיקיות והקבצים הנכון.

כיצד מתקינים את התוכנה והחומרה וכיצד מתבצעות ההגדרות?

ההתקנה מתבצעת באמצעות הגדרות ראשוניות לשרת, הכוללות כתובת איי.פי ושם לתחנת העבודה (כל מחשב הוא תחנת עבודה). התקנה דומה נעשית בבית שלכם על בסיס תוכנה בלבד. המחשב במשרד נדלק ונשאר דלוק. ניתן להשאירו עם שומר מסך, משום שמרגע שתשתלטו על המחשב מהבית ניתן לעשות כל פעולה, כולל להזיז את שומר המסך. במקרה ששומר המסך נועל את המחשב, תצטרכו להזין יוזר וסיסמה במשרד, ולכן יש לרשום על פתק את הנתונים הללו לפני שעוזבים אותו הביתה, אם אתם חוששים שלא תזכרו את הפרטים הללו. נציגי חברת פתרונות מחשוב לעסקים ינחו אתכם כיצד להפעיל שולחן עבודה מרוחק מהבית שלכם, יבדקו יחד אתכם שזה אכן פועל ובכך יספקו לכם כלי חדש לייעול העבודה וחידושה גם בעתות משבר כמו זה שפקד את המדינה והעולם בתקופה זו.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *