לפני מספר שנים יצאו לשוק מדפסות הלייזר העתידניות, למרות שמשמן משתמע שהן משתמשות בלייזר בכדי ליצור את הדף המודפס, הדבר מטעה מעט. ההדפסה במדפסות הלייזר נעשית באמצעות דיו אך שיטת הדבקתו לדף במקומות הנכונים היא המבדילה בין מדפסות הלייזר למדפסות האחרות. בניגוד למחסניות הדיו המלאות בדיו נוזלי, הטונרים של מדפסות הלייזר מלאים באבקת דיו אשר הופכת לדיו נוזלי בתנור המדפסת לאחר שהאבקה הודבקה בכל המקומות הנכונים על גבי הדף. מקומו של הלייזר בתהליך זה הוא בהדבקת האבקה למקומות הנכונים.

מדפסות הלייזר הינן מהירות ומסוגלות לעמוד בעומסי עבודה גבוהים ביחס לשאר המדפסות אך העלות הראשונית שלהן תהיה גבוהה יותר בדרך כלל וכך גם עלות הטונרים שלהן. ניתן למחזר טונרים ובכך לחסוך בעלויות הדפסה אך חשוב מאוד לעשות זאת רק בבית עסק מקצועי אשר ייקח אחריות על שלמות המדפסת שלך לאחר השימוש בטונר אשר מולא מחדש.

מחסניות דיו כללי

מחסניות הדיו הן מיכל הדלק למדפסות הזרקת הדיו המוכרות והישנות אך כמובן שגם מדפסות אלו עברו חידושים ושדרוגים רבים בשנים האחרונות. כיום מדפסות אלו מסוגלות להגיע לרזולוציות גבוהות מאוד ורובן המוחלט מסוגל להדפיס בצבע, בניגוד למדפסות הלייזר בהן אפשרות הדפסה בצבע מעלה משמעותית את מחיר המדפסת וציוד ההדפסה. מדפסות הזרקת הדיו, כפי ששמן מרמז, מזריקות את הדיו למקומות הנכונים בדף.

ניתן למלא מחדש גם מחסניות דיו למדפסת ובמקרה של מדפסות הזרקת דיו או טונר למדפסת נהריה, ניתן גם לרכוש ציוד הדפסה שאינו של חברת המקור. רכישה של ציוד זה תהיה זולה יותר מהמחסניות המקוריות אך חשוב לוודא כי המחסניות נבדקו והן לא ייפגעו במדפסת שלך.

דיו כמעט בחינם זה הדבר הבא

כאשר מדובר ברכישת דיו או טונר למדפסת נהריה נמנית בין ערים אחרות בהן אפשרויות הרכישה אינן גדולות אך הודות לעובדה שאנו חלק מתאגיד כלל ארצי אנחנו מספקים ציוד הדפסה גם לנהריה ללא כל עלות שילוח. המחירים שלנו זולים בעד לכשבעים אחוזים משאר האלטרנטיבות ואנחנו מספקים אחריות של שנה שלמה על המוצרים הנרכשים דרכינו. עכשיו זה הזמן שלך ליצור איתנו קשר באתר שלנו ולהתחיל לחסוך.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *