בניגוד לדעה הרווחת, ישנה יותר מאפשרות אחרת לרכישת הדו או הטונר למדפסת שלך. בעבר לכל מדפסת היה סט דיו מיוחד אותו הוציאה חברת המותג אשר ייצרה את המדפסת. כיום המצב שונה לחלוטין והודות לעלייה בפופולאריות של המדפסות האישיות ניתן למצוא ציוד הדפסה אשר מתאים למדפסות המותגים. החברות אשר מייצרות את מחסניות הדיו או הטונרים האלו מייצרות אותם במיוחד בכדי שיתאימו למדפסות של המותגים הגדולים וציוד שלהן משיג את אותה התוצאה במחיר הנמוך משמעותית.

מחזור של ציוד הדפסה כמו דיו וטונרים

מחסניות הדיו והטונרים אינם מיוצרים לשימוש אחד והחברות הגדולות אוספות וממלאות מחדש את מכלי הדיו כל הזמן. ידיים מקצועיות יכולות למלא עבורך את ציוד ההדפסה הישן שלך ובכך להעניק לך שימוש נוסף במחיר הנמוך משמעותית מרכישת ציוד חדש. בנוסף לכך, הציוד אשר מוחזר אמור להספיק למספר גבוה יותר של דפים מודפסים כך שהרווח שלך כאן הוא כפול.

משלוחים ושירות עסקי של טונרים

משלוחים ושירותים עסקיים יכולים להקל בצורה משמעותית על תפעול המדפסות הביתיות או העסקיות שלך. יש לברר אצל הספק אילו שירותים בדיוק נכללים תחת השירות העסקי ומה היא העלות של משלוח הציוד, מומלץ מאוד לשקלל את המחיר לאחר המשלוח ולראות האם עדיין מדובר באופציה הטובה ביותר.

דיו של המותגים המובילים

הספקים שלנו הינם חלק מרשת כלל ארצית של ספקיות ציוד הדפסה, הודות לגודל שלנו אנחנו מסוגלים לספק לך את המוצרים שלנו במחיר הזול בעד לכשבעים אחוזים משאר האלטרנטיבות. מעבר לכך, אנחנו מספקים משלוחים בחינם לכל הארץ, שירות עסקי ואחריות של שנה על כל המוצרים שלנו. כאשר מדובר בדיו או טונר למדפסת יהוד יכולה להתחיל לחסוך מהיום, כל שעלייך לעשות הוא ליצור אתנו קשר באחד מהאתרים המקושרים שלנו

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *