שרותי מלאי של דיו למדפסת חיפה או טונר למדפסת חיפה נחשבים לצורך שכיח בקרב בעלי עסקים אשר משתמשים במדפסות. דיו למדפסת או טונר למדפסת נחשבים לצורכי לוגיסטיקה קריטיים לכל משרד אשר מתעסק בניירת. לכן חשוב מאוד לדאוג שלא יהיו חוסרים במלאי חלקי המילוי ושתמיד יהיו רזרבות במחסן.

 

דיו למדפסת חיפה – הפתרון הביתי

מדפסות הן כבר מזמן לא ציוד שמוצאים רק במשרדים. ישנם אנשים אשר משתמשים במדפסות לצרכים עסקיים כמו למשל פרילנסרים שעובדים מהבית. לעצמאיים שעובדים מהבית או למשרדים קטנים, טכנולוגיית הדפסת הדיו תהיה מתאימה יותר. מדפסת דיו מצוינת לעבודות הדפסה בכמויות קטנות והאיכות ההדפסה שלה נחשבת לגבוהה מאוד. חלק החילוף שלה הוא ראש דיו אשר מוחדר בחלקה האחורי של המדפסת. המדפסת משתמשת בטכנולוגיה של הזרקת דיו נוזלי על גבי הנייר. זו אופציה טובה במידה וההדפסה היא של מסמכים עם מלל בלבד. במידה ותהיה הדפסה של ציור או אילוסטרציה, הדיו במדפסת עלול להיגמר מהר מאוד ויהיה צורך במכל דיו למדפסת חדש. זו האופציה הפחות חסכונית. כשמדובר על דיו למדפסת חיפה והסביבה נהנות משירותי מלאי במחירים משתלמים ומשלוחים מהירים.

 

טונר למדפסת חיפה – מהו טונר ואיך הוא עובד

טונר למדפסת היא טכנולוגיה חדישה יותר אשר משתמשת בדיו אבקתי בכמויות קטנות על גבי המשטח המודפס. טונר מתאים כמו כן גם לעבודות הדפסה מורכבות יותר. טונרים ניתן למצוא במדפסות לייזר בלבד. זו טכנולוגיה שניתן לראות היום במשרדים גדולים, ארגונים, מוסדות ציבוריים ועסקים אשר יש להם נפח הדפסה גבוהה. החומר של הטונר זו אבקת קרבון שמעורבבת עם פולימר. בזמן הליך ההדפסה, הלייזר חורט סימונים על הדף ואבקת הדיו נדפקת עליהם. לכן מדפסת הלייזר נחשבת למדויקת יותר. בכל הנוגע למילוי וחלקי טונר למדפסת חיפה ועסקיה ממחירים חסכוניים ומשלוחים עד לבית העסק.

 

לחיסכון וקבלת ספק אמין של טונרים ודיו למדפסת בחיפה תוכלו להיכנס לאחד מהספקים המופיעים בכתבה – ספקים אמינים שעברו בדיקה של הצוות שלנו בנושא – פרמטרים שנבדקו :

 

  1. איכות הטונרים והדיו של הספקים (בוצעו הזמנות אקראיות)
  2. מהירות אספקת המוצרים (גם במשלוחים בדואר וגם ע"י שירות שליחים אקספרס)
  3. שירות לקוחות שקיבלנו מהספקים על הטונרים והדיו לאחר קבלת המוצרים – עזרה בהתקנת המוצרים ופתרון בעיות

 

כך שאתם יכולים לשון בשקט עם הספקים הללו

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *