מדוע נצרת מהווה מרכז חשוב למשלוחי דיו וטונר? כיצד חשיבות זו מגיעה לידי ביטוי? האם ניתן לרכוש בנצרת דיו או טונר דרך עמדת אינטרנט, במקום להגיע לחנות, ומדוע זה עדיף? מה נותן אתר משלוחי דיו וטונר באינטרנט שלא נותנת חנות מקומית, ומדוע כשמדובר במדפסת שלכם, אין להקל בכך ראש, ויש להעדיף אתר אינטרנט על פני החנות המקומית?

דיו וטונר הם מוצרים מתכלים, וככאלו המקומיות של המוצר מודגשת מאד במובן זה שאם יש חנות שאינה במרכז הארץ, היא לרוב תהיה החנות היחידה, או אחת מ-4 לכל היותר. עובדה זו גורמת לחנויות המקומיות להתייחס ללקוחותיהם כאל שבויים ולא כלקוחות VIP. מה שמוביל לחוסר תחרות משווע וחוויית קנייה גרועה אשר זועקת לשדרוג הן ביחס האישי והן בפן המקצועי: מוכר דיו למדפסת שמזלזל בלקוחותיו כנראה גם יטעה במשלוח, יספק מחסנית לא נכונה או טונר תקול והתוצאה – ידועה. אם כן, מה ניתן לעשות בכל זאת כדי לקבל גם שירות טוב, גם מוצר איכותי ומחיר הוגן קרוב לבית? פנייה לאתר אינטרנט באמצעותו ניתן לבצע את ההזמנה ומשלוח הוא הפתרון המתאים ביותר: אתר שמסתכל על כל אחת ואחד מכם בגובה העיניים ועושה עבודה מקצועית הן באספקת מוצרי איכות והן במשלוח המוצרים ברמת השירות. בהזמנת דיו או טונר למדפסת נצרת על עסקיה השונים כבר מזמן הבינה: יש לה למי לפנות בנידון.

מדוע משלוח דיו או טונר עבורכם כתושבי ועובדי נצרת – זו לא פחות מבשורה?

משום שהעיר אינה מכילה מרכזי מסחר רבים, וגם אלו שקיימים מכילים מעט מאד חנויות המספקות דיו או טונר. כאשר זה המצב, אתם ודאי מרגישים את מיעוט הסחורה, את התשובה "אין" מן המוכרים כל שני וחמישי, וכאשר משהו במלאי בכל זאת זז, הוא זז לא טוב, ונמכר פגום ללקוח. זו התוצאה הישירה של הסללה והרחקה ממוקדי הכוח המרכזיים בחברה. כאשר יש מי שדואג לא רק לספק לכם את הדיו והטונר אלא להגיע לפתח הבית או העסק שלכם, אתם יכולים לקנות מוצרי הדפסה ברמה גבוהה כמו תושבי המרכז, ומבלי להתאמץ כלל.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *