לעיתים כאשר קונים דיו חלופי, תואם או ממוחזר מקבלים תמורת העלות הנמוכה יותר גם כמות נמוכה יותר של נוזל דיו או אבקת טונר במחסנית. לכן יש להקפיד לקנות מוצרים אלו מחברה איכותית אשר מבצעת בדיקות באופן תדיר למוצריה לפני שהם יוצאים לשוק. זאת כדי להבטיח את שביעות רצונכם ולספק את מיטב השירותים בתחום. דיו כמעט חינם זו חברה מובילה בתחומה אשר שמה דגש רב על איכות השירותים שהיא מציעה.

האם יש אחריות על המוצרים?

אין זה סוד כי מוצרים לא איכותיים של דיו או טונר למדפסת עלולים לגרום ליותר נזק מאשר תועלת. לכן חשוב כי החברה ממנה קונים מוצרים אלו תספק אחריות על תקלות למדפסת אשר נגרמו כתוצאה מהשימוש במחסניות הדיו או הטונר שנרכשו. בכל הנוגע לדיו כמעט חינם ומוצרי דיו או טונר למדפסת טבריה, עסקיה ותושביה יכולים להיות רגועים היות וזוכים לשנה אחריות עבור כל המוצרים.

האם החברה מבצעת משלוחים ומה העלות?

משלוחים בפריסה ארצית הם עוד יתרון אשר יכול לחסוך לכם זמן יקר. כך אתם יכולים להימנע מלנסוע או ללכת לחנות פיזית ולהזמין את כל המוצרים להם אתם זקוקים און ליין. עם זאת רצוי כי לחברה יהיו זמני אספקה נוחים ושירותי משלוחים איכותיים. בדיו כמעט חינם אנו מבצעים משלוחים בפריסה ארצית לשלל יעדים ללא עלות!

מחירים – מוטב לדעת את המחירים המקובלים בשוק

כדי לדעת אם זכיתם לדיל משתלם מוטב כי תגיעו למעמד הקנייה כאשר ברשותכם מידע קודם אודות המחירים המקובלים בשוק עבור מוצרי דיו או טונר. כך תוכלו לדעת אם ביצעתם עסקה טובה או לא ואם המחיר אכן משתלם ומזכה אתכם במקסימום חיסכון. בדיו כמעט חינם אנו מציעים מחירים מוזלים במיוחד עבור כל מוצרי הדיו וטונר למדפסת טבריה על תושביה ועסקיה יכולים ליהנות כתוצאה מכך מחיסכון של עד כ – 70% בעלויות ההדפסה.

מגוון גדול של מוצרי דיו למדפסת או טונר למדפסת מחכים לכם. להזמנות צרו קשר כבר עכשיו במספר 072-3300911 ותיהנו משירות מקצועי ואיכותי!

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *